Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  (87) 427 03 36

   sklepwegorzewo.pl

Blog

sklep

Kto może zaopatrywać się w hurtowniach spożywczych?

Hurtownia to miejsce, gdzie zazwyczaj zaopatrują się sklepy. Różni się ona od sklepu spożywczego. Zamówienia mogą być składane w większej ilości, a ceny są niższe. Choć nie zawsze tak jest. Każda hurtownia działa na innych zasadach. Wpływ na to ma branża, lokalizacja, asortyment, dostępne formy zamówień oraz ilość sprzedawanego towaru. Czy każdy może zaopatrywać się w hurtowni?

Czytaj więcej

makaron

Jak produkuje się makarony?

Makaron to jeden z najlepszych dodatków do dań lub wręcz ich główny składnik, używany w kuchniach na całym świecie. W jaki sposób przebiega jego produkcja oraz jakie jej etapy są absolutnie kluczowe, aby był on smaczny i bezpieczny do spożycia?

Czytaj więcej

ugotowany makaron

Jak prawidłowo gotować makaron?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego, niż ugotowanie makaronu. Tymczasem zamiast sprężystego tagliatelle, spaghetti, fusili czy penne wychodzi rozgotowana, mało apetyczna konsystencja? Sprawdź w naszym wpisie, jak prawidłowo gotować makarony, aby móc cieszyć się włoskimi daniami.

Czytaj więcej